Schedule

Friday

1pm
1:30pm
2pm
2:30pm
3pm
3:30pm
4pm
4:30pm
5pm
5:30pm
6pm
6:30pm
7pm
7:30pm
8pm
8:30pm
9pm
9:30pm
10pm
10:30pm
11pm
11:30pm
12am
12:30am
1am
1:30am
2am
2:30am
3am
3:30am
4am
4:30am
5am
5:30am
6am
MAIN STAGE
Tank Gyal
Bubble Gutter
HUMANS
Longwalkshortdock
Julia Grace
Graze
Paleman
Vinyl Ritchie
SLAY BAY STAGE
Foxy Moron
dj Dubconscious
OCTABAN
Mr. Wu
GYPSY PHANTOM
Ryan Daley
Just Sheila
Krystle Love B
Sam Demoe
Dj Lorne B
Mirage INC
Cal Bass
Ryan Wells
Stefan Z
PIRATE RADIO STAGE
Andrew Van Hassel
Lion-S
Hoola Hoop
8prn
Crimson
Calamalka
Danny Corn
G Jones
Self Evident
Headhunter
Daega Sound
Kline
Craig Mullin
THE BRAIN
The TURNTEMPLE turntablism workshop + scratch cypher
Personal Development Consciousness Evolution
Psychospiritual maturation- Conscious Relationships
Cymatics and the Akashic Field
YOGA STUDIO
Hoopology Dance Workshop
Beach Yoga - Dagan Beach
Creative vinyasa flow, yin - Laurisa Ledger
Hoop dance ritual workshop with Asaya

Saturday

11am
11:30am
12pm
12:30pm
1pm
1:30pm
2pm
2:30pm
3pm
3:30pm
4pm
4:30pm
5pm
5:30pm
6pm
6:30pm
7pm
7:30pm
8pm
8:30pm
9pm
9:30pm
10pm
10:30pm
11pm
11:30pm
12am
12:30am
1am
1:30am
2am
2:30am
3am
3:30am
4am
4:30am
5am
5:30am
MAIN STAGE
The Fungineers
Blondtron
Sweet Soul Burlesque
philthkids
The Librarian
A Tribe Called Red
Commodo
Taal Mala
SLAY BAY STAGE
Spiltmilk
Light TwerkerZ - Twerkshop
LIGHTA REGGAE JAM
Shamik (beatbox)
Mat the Alien
Sweater Beats
Gisto
kir mokum
J.F.Killah
The Funk Hunters
Smalltown DJs
Jubilee
CURE
Yan Zombie
Naasko
TOLTEK
PIRATE RADIO STAGE
Booty Luv Workshop with Heather Craig
Gemma Luna
Emma Star
Isis Graham
Heart to Heart (Bron and Moe Lowe)
Jesse Bru
Rhythmicon
Sergio Levels
Bordello
HRDVSION
Monolithium
Rennie Foster
Claire
THE BRAIN
Putting Sustainable Energy Opportunities on the Map
Healing with Essential Oils
Scratch Live to Serato DJ & Serato DJ - Rane 62 & 64
Heating Alchemy of Spices Cooking workshop
The Unified Field of Nassim Haramein & beyond...
YOGA STUDIO
Beach Yoga - Dagan Beach
Contact Improvisation Dance Workshop
Julia McBabe
Kundalini yoga & gong - Nam Hari
Feng Shui & Taoist Astrology

Sunday

11am
11:30am
12pm
12:30pm
1pm
1:30pm
2pm
2:30pm
3pm
3:30pm
4pm
4:30pm
5pm
5:30pm
6pm
6:30pm
7pm
7:30pm
8pm
8:30pm
9pm
9:30pm
10pm
10:30pm
11pm
11:30pm
12am
12:30am
1am
1:30am
2am
2:30am
3am
3:30am
4am
4:30am
5am
5:30am
6am
6:30am
7am
7:30am
8am
8:30am
MAIN STAGE
Hannah
El Papa Chango
Luciterra & Chris Murdoch
Addison Groove
Mat the Alien
dBridge
Willisist
Westerley
SLAY BAY STAGE
DJ K-Tel Sunday Soul Sessions
JPOD the beat chef
Janover & reSunator
The Gaff
Dubtecha
Myles Away
Heartbeat(s)
Luke McKeehan
Thugfucker
Wax Romeo
Max Ulis
KMLN
Pumpkin
PIRATE RADIO STAGE
SWEET ANOMALY
Mandai
Chadio
Nick Wisdom
Sabota
Natasha Kmeto
A Thousand Years
SkiiTour
Fort Knox Five
Bogl
Dan Solo
Clyphs
michael red
Bassos Rancheros
Adham Shaikh
THE BRAIN
An Introduction to Eating Mindfully
Artist & Talent Management - The Business of Doing What You Love
Freestyle Focus Group
Bass Coast LOGO: The Science of Sacred Geometry and the Magic of Sound
Therapeutic Applications for Psychedelics and Cannabis
INDIGENOUS RESISTANCE & THE ARCHAIC REVIVAL
Exploring World Religions
Tide Lines - Film Screening & Discussion
YOGA STUDIO
Yogic Voice Instruction
Creative vinyasa flow, yin - Laurisa Ledger
Foundational Elements/ Bboy/ Bgirl workshop
Kundalini yoga & gong - Nam Hari
Thai Massage Workshop
Hoopology Dance Workshop